Používáme analytické cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby.
Více informací

O katalogu

O katalogu virtuálních asistentek

Znám starosti vytížených podnikatelů, ředitelů firem i projektových manažerů. Zároveň také rozumím virtuálním asistentkám ztraceným v online džungli nabídek a poptávek. Chci vám pomoci se propojovat, abyste díky efektivní spolupráci mohli vzájemně růst.“ 

Klára Robková, zakladatelka katalogu Najdi asistentku

Mít svou pravou ruku je pro řadu podnikatelů a lidí ve vedoucích pozicích nezbytné. Sama jsem to zažila jako asistentka pro vedení výzkumné společnosti, kde jsem měla na starosti péči o kancelář, ale i kalendář ředitele, organizaci schůzek nebo vše okolo služebních cest.

Na volné noze, kdy už jsem pracovala jen online, se portfolio mých činností rozšířilo o další činnosti, ale začala jsem také podnikatelům pomáhat v celkové organizaci jejich života. 

Díky tomu vím, jak těžké občas je najít si čas a zhodnotit, které činnosti můžete delegovat. A do toho byste ještě měli na internetu projíždět webovky asistentek.

Katalog NAJDI ASISTENTKU vám to usnadní. Nastavila jsem ho co nejpřehledněji, abyste si mohli na pár kliků vybrat, co přesně od asistentky chcete. 

Pro virtuální asistentky Asistentka, která pracuje převážně online bez nutnosti potkat se se svým klientem naživo. je to platforma, kde budete mít svou prezentaci a nemusíte řešit web ani stránku na FB, ale je fajn mít aspoň profil na Li.

Jako VA, která začínala dráhu v online světě ještě na mateřské, chci touto formou podpořit i další ženy, které jsou teď v podobné pozici. 

Pomůžu vás propojit s novými klienty, poradím, jak si spolupráci nastavit a budu tu pro vás, kdykoliv se vyskytne nějaký problém.

Zažila jsem si různé situace, pády a vzestupy, a věřím, že se dokážu vcítit do různých lidských příběhů.

Proto tu jsem – abych pomohla, usnadnila, ulevila, propojila a naslouchala. Ať už jste klient nebo asistentka. Díky tomu společně vytvoříme prostor, který bude mít velkou přidanou hodnotu.

Scroll top